Magazyny Energii

W 2017 roku wprowadzimy do sprzedaży Inteligentne Magazyny Energii w technologii litowo-jonowej, które umożliwią rozproszone, elastyczne i dynamiczne bilansowanie węzłami sieci OSD i OSP.

Podnoszenie jakości zasilania w  sieciach energetycznych mimo rozwoju OZE będzie możliwe. Rośnie świadomość Odbiorców energii w zakresie negatywnego wpływu niskich parametrów zasilania na żywotność i efektywność odbiorników.

Ewolucja energetycznych sieci rozdzielczych związana z rozwojem generacji rozproszonej i emobility przyczynia się do dynamicznego rozwoju technologii wspierających stabilność sieci zasilania.

We współpracy z polskimi naukowcami nasz zespół inżynierów rozwija zaawansowane technologie łączące magazyny energii z zaawansowanymi rozwiązaniami energoelektronicznymi. Tworzymy pionierskie rozwiązania z zakresu aktywnych układów kondycjonowania sieci (ang. APC – Active Power Conditioners).

Mamy własny system zarządzania ogniwami (ang. BMS – Battery Management System). Zaprojektowaliśmy unikalne algorytmy sterowania przekształtnikami, czyniące z magazyn energii filtr aktywny.